We know that finding the game is of utmost importance and we’re here to help you find it quickly. Your full schedule for the week is below*.  Additional matches may also be available on ESPN3. Click here for details on how to find content on ESPN3.





Event
Time (ET)
Channel(s)
Monday, 10 June
FIFA Women's World Cup: 
Argentina vs. Japan12:00pmFS1
Canada vs. Cameroon3:00pmFS1
UEFA Euro Qualifying:
Czech Republic vs. Montenegro
Bulgaria vs. Kosovo
Ukraine vs. Luxembourg
Serbia vs. Lithuania
Ireland Republic vs. Gibraltar
Denmark vs. Georgia
Spain vs. Sweden
Malta vs. Romania
Faroe Islands vs. Norway
Poland vs. Israel
Latvia vs. Slovenia
North Macedonia vs. Austria
2:45pmESPN3
Tuesday, 11 June
FIFA Women's World Cup:
New Zealand vs. Netherlands9:00amFS1
Chile vs. Sweden12:00pmFS1
USA vs. Thailand3:00pmFOX (in select markets)
UEFA Euro Qualifying:
Kazakhstan vs. San Marino10:00amESPN3
Azerbaijan vs. Slovakia12:00pmESPN3
Italy vs. Bosnia and Herzegovina2:45pmESPN2
Belarus vs. Northern Ireland
Hungary vs. Wales
Iceland vs. Turkey
Albania vs. Moldova
Russia vs. Cyprus
Belgium vs. Scotland
Liechtenstein vs. Finland
Greece vs. Armenia
2:45pmESPN3
FIFA U20 World Cup: Ukraine vs. Italy (Semifinal 1)
11:30amFS2
FIFA U20 World Cup: Ecuador vs. Korea Republic (Semifinal 2)
2:30pmFS2
Friendly: Croatia vs. Tunisia
2:45pmESPN3
Wednesday, 12 June
FIFA Women's World Cup:
Nigeria vs. Korea Republic9:00amFS1
Germany vs. Spain12:00pmFOX (in select markets)
France vs. Norway3:00pmFOX (in select markets)
Toulon Tournament:
Brazil U22 vs. Japan U22 (Semifinal 1)9:00ambeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Ireland Republic U21 vs. Mexico U22 (Semifinal 2)11:30ambeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Spain Segunda Division: Deportivo La Coruña vs. Málaga
3:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Thursday, 13 June
FIFA Women's World Cup: Australia vs. Brazil
12:00pmFOX (in select markets)
Spain Segunda Division: Mallorca vs. Albacete
3:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Friday, 14 June
FIFA Women's World Cup:
Japan vs. Scotland9:00amFS1
Jamaica vs. Italy12:00pmFOX (in select markets)
England vs. Argentina3:00pmFOX (in select markets)
FIFA U20 World Cup: Third Place Match
2:30pmFS2
Copa América: Brazil vs. Bolivia
8:30pmGLOBO
Saturday, 15 June
Toulon Tournament:
Third Place Match7:30ambeIN SPORTS en Español
Final10:00ambeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
FIFA Women's World Cup:
Netherlands vs. Cameroon9:00amFS1
Canada vs. New Zealand3:00pmFS2
FIFA U20 World Cup: Final
12:00pmFS2
UNIVERSO
Spain Segunda Division: Málaga vs. Deportivo La Coruña
3:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Copa América: Argentina vs. Colombia
6:00pmGLOBO
CONCACAF Gold Cup:
Canada vs. Martinique7:30pmFS2
Mexico vs. Cuba10:00pmFS2
Sunday, 16 June
FIFA Women's World Cup: 
Sweden vs. Thailand9:00amFS1
USA vs. Chile12:00pmFOX (in select markets)
Spain Segunda Division: Albacete vs. Mallorca
1:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
UEFA Euro U21: Italy vs. Spain
3:00pmESPNU
Copa América: Uruguay vs. Ecuador
6:00pmGLOBO
CONCACAF Gold Cup:
Haiti vs. Bermuda6:00pmFS2
Costa Rica vs. Nicaragua8:30pmFS1


*Game dates, times, and networks subject to change. Device and blackout restrictions may apply.